Budi tolerantan

U sklopu preventivne akcije Budi tolerantan izrađen je preventivno-edukativni video namijenjen učenicima viših razreda osnovnih i srednjih škola u kojem poznati mladi ljudi s društvenih mreža pozivaju sve na kulturu dijaloga, nenasilja i međusobnoga uvažavanja.

Preventivnu akciju putem digitalnih mreža provodi Ministarstvo unutarnjih poslova u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i  partnerima u sklopu preventivnoga programa Zajedno protiv govora mržnje.

Videospot Budi tolerantan dostupan je na YouTube kanalu Ministarstva unutarnjih poslova na poveznici  https://youtu.be/bsnK8igfeUc

Pozivamo vas da se upoznate sa sadržajem video spota kako bi vas potaknuo na aktivizam u borbi protiv nasilja, govora mržnje i svih ostalih oblika netolerantnoga ponašanja!