Lovrakovi dani kulture

Bake i djedovi- čuvari uspomena

Ove godine na spomenutom natječaju zanimljivim literarnim radom Čuvari uspomena sudjelovala je naša učenica Ema Gospočić sa svojom mentoricom Koraljkom Parlaj.

Prije nekoliko dana razveselila nas je sljedeća vijest:

Odlukom Prosudbenog  povjerenstva za literarne ostvaraje (Marina Nejedli, predsjednica; Slobodanka Martan, član; Andrea Petrić, član) nagrađeno je petero učenika od 5. do 8. razreda u kategoriji literarni ostvaraji, a među nagrađenima je i naša Ema!

Nagrade će se dodijeliti na 33. Lovrakovim danima kulture koje se planiraju organizirati u tjednu od 5. do 9. listopada 2020.  u Osnovnoj školi Mate Lovraka Veliki Grđevac.

Bravo, Ema!