Stručno usavršavanje učitelja razredne nastave

U ponedjeljak 29.3.2021. održano je Županijsko stručno vijeće za učitelje Krapinsko – zagorske županije. U skladu s preporukama održano je on-line. U radu stručnoga skupa sudjelovalo je 185 učitelja razredne nastave naše županije.

Jedna predavačica bila je i učiteljica naše škole Tatjana Benko, učiteljica mentorica.

Tema njezinoga predavanja bila je Suradnja s roditeljima kao pretpostavka uspješnog rada. Izuzetno je profesionalno predstavila svoj rad kroz zadanu temu, a uz svoje kompetencije istaknula je i otvorenost škole za takve oblike i načine rada. O uspjehu njezinoga predavanja najbolje govore komentari kolegica i kolega koji su sudjelovali u radu stručnoga skupa.

„Jako zanimljivo i iskustveno predavanje.“

„Zahvaljujem predavačici na zanimljivom i poučnom predavanju!“

„Svaka čast kolegici na svemu odrađenom i hvala na primjerima koje možemo iskoristiti u svom radu!“

„Jako dobro predavanje, zanimljivo, opušteno, ugodno je bilo slušati!“

Čestitamo našoj učiteljici Tatjani!

Snježana Štefek – Borovčak