Novosti iz Male Kajkaviane

S veseljem javljamo da su članice naše grupe izvannastavnih aktivnosti Mala Kajkaviana ponovno pohvaljene i nagrađene na ovim natječajima:

Međunarodni likovno-literarni natječaj 2021. „Ruke su život – oči, misao, utjeha, glazba i priča (Iselhorn, Essen, Munchen, Vukovar, Zagreb)

4. nagradu u kategoriji literarnih radova dobila je naša učenica Ema Hren za pjesmu Ruke.

Na Festivalu dječje knjige 2020. u natječaju „Knjiga nije hrana, ali je poslastica“ pohvaljeni su ovi radovi naših učenica:

Zemlja – Patricia Jozić

Vu noči – Ivana Žukina

Čestitamo!

U prilogu se nalaze nagrađeni i pohvaljeni literarni radovi!