Patricia Jozić nagrađena u Zlataru

Mala Kajkaviana ima dugačku tradiciju sudjelovanja na zlatarskim Danima kajkavske riječi u okviru natječaja Zbora malih pjesnika.

Prošle školske godine rad svih izvannastavnih aktivnosti, pa tako i Male Kajkaviane, bio je znatno otežan.

Bili smo na Danima kajkavske riječi i naša članica Patricia Jozić bila je pozvana izvesti svoju pjesmu Nada je jedine koj imame na završnoj priredbi.

Nažalost, Patricija nije mogla ići u Zlatar pa je Zahvalnicu i knjižicu radova sa 52. Zbora malih pjesnika u kojoj je i njezin rad, primila u školi.

Čestitamo!

Nada je jedine koj imame

Nada je jedine koj imame gda hodime v tami,

Nada je jedine koj imame gda sme v nevolji sami.

Nada je jedine koj imame gda nam se život obrne naopak,

Nada je jedine koj imame gda nam s pravog puta skrene korak.

Nada je jedine koj imame gda nič dobre ni.

Nada je jedine koj imame gda nam se čini kak se nič nemre popraviti.