Učenici naše škole državni su prvaci u futsalu…

Dječaci 5. i 6. razreda od 31. svibnja do 2. lipnja 2022. sudjelovali su na državnome natjecanju u futsalu  koje je održano u Vinkovcima.

U polufinalu su pobijedili Sisak  s 11:0, a  u finalu su igrali protiv Metkovića i pobijedili s 5:2 te su postali državni prvaci Hrvatske.

Ekipu dječaka čine sljedeći učenici: Pavel Novak, Marko Habjanec, Petar Horvatek,  Mihael Kelava, Jurica Zebec, Marin Peštaj, Teo Mucak, Niko Fišter, Mihael Vojaković Drempetić, Manuel Landripet.

Učenici su izuzetno nadareni i uspješni, što su dokazali i kada su pobijedili na poluzavršnome natjecanju skupine Sjever u Čakovcu te izborili nastup na državnome natjecanju.

Njihov voditelj je učitelj Krunoslav Mačković koji ih bodrio na natjecanju i vrijedno trenirao na školskim treninzima.

Ponosni smo na dečke i učitelja te im čestitamo na uspjehu!