Promicanje istine o Domovinskom ratu

Naša škola već niz godina provodi predavanje kao dio projekta Promicanje istine  o Domovinskom ratu u suradnji s UVSPDR Barun iz Stubičkih Toplica.

Predavač udruge je gospodin Radmil Pavalić sudionik Domovinskoga rata.

U srijedu 8. lipnja u školskoj dvorani održano je  predavanje na temu Domovinskoga rata za osmaše.

Predavanje je trajalo nešto manje od 2 školska sata te su na kraju predavanja učenici dobili blok za pisanje.

Predavač je bio izravni sudionik Domovinskoga rata pa su naši učenici mogli iz prve ruke čuti što se događalo tih ratnih godina.

Osmašima se predavanje jako svidjelo. Na kraju su postavljali pitanja predavaču te doznali razne pojedinosti iz naše nedavne, ali ratne prošlosti!

Petar Žukina, 8. c