Svemirska ekipa primila nagradu župana Krapinsko-zagorske županije

U Osnovnoj školi Ksavera Šandora Gjalskoga u Zaboku u četvrtak 7. srpnja krapinsko – zagorski župan Željko Kolar i njegova zamjenica Jasna Petek podijeli su nagrade učenicima zagorskih osnovnih i srednjih škola koji su tijekom protekle godine sudjelovali na državnim natjecanjima iz raznih predmeta te na njima osvojili jedno od prva tri mjesta.

Također, nagrade su dodijeljene i njihovim mentorima, kao i onim učenicima koji su na državnim natjecanjima osvojili jedno od prva tri mjesta na ekipnim natjecanjima u glazbi te sportu.

Naši sportaši, državni prvaci u futsalu, primili su vrijedne nagrade i zahvaljuju na tome!

Čestitke!