Nacionalni projekt  „Mama, budi zdrava“

Tijekom listopada, Udruga SVE za NJU s učenicima osnovnih i srednjih škola aktivno je radila na važnosti prevencije raka dojke.

Projekt Udruge SVE za NJU „Mama budi zdrava – Ružičasti listopad“ s ciljem promicanja Nacionalnih programa za rano otkrivanje raka dojke i poticanja žena na brigu o zdravlju provodili smo i u našoj školi!

Ideja projekta je da na lijep i emotivan način zamolimo i potaknemo majke da pročitaju letke i odu na preventivan pregled!

Drage mame, budite zdrave jer vas vaša djeca beskrajno vole i trebaju u svom životu!