Županijsko natjecanje u futsalu

Županijsko natjecanje u futsalu održano je 10.11.2022.

Učenici OŠ Donja Stubica nastupili su na županijskom natjecanju u futsalu za 7. i 8. razrede.

Odigrano je drugo kolo po skupinama. Natjecanje je bilo u sportskoj dvorani Srednje škole Bedekovčina. Voditelj ekipe bio je učitelj Mačković.

Pobjedama protiv OŠ Zabok (2:0) i OŠ Lobor (7:1) plasirali smo se među 8 najboljih škola u županiji te izborili nastup u trećem kolu natjecanja koje će se održati u četvrtak 17.11. u Krapini.

Protivnici će nam biti učenici iz Gornje Stubice, Mihovljana i Konjščine.

Zanimljivost ovoga kola bila je činjenica da je učitelj Slaven bio voditelj škole iz Lobora. Kako je on, ujedno, voditelj naše ekipe (u ovom kolu samo ga je zamijenio učitelj Mačković), može se reći da je utakmica između OŠ Lobor i OŠ Donja Stubica bila utakmica u kojoj se ekipa trenera Slavena  suprotstavlja ekipi trenera Slavena, odnosno, Slaven protiv Slavena.