Županijski prvaci u futsalu

Učenici 7. i 8. razreda naše škole županijski su prvaci u futsalu. Do tog uspjeha došli su pobijedivši u finalu učenike Osnovne škole Bedekovčina rezultatom 4:0 i Osnovne škole Ksavera Šandora Gjalskog rezultatom 3:0.

Natjecanje se održalo u Krapini. Tim rezultatom kvalificirali su se na državno prvenstvo koje će se održati u Poreču.

U ekipi naše škole sudjelovali su: Marko Hučić Žukina, Mihael Kelava, Vid Matuša, Manuel Landripet, Pavel Novak, Dean Stanić, Marko Jakopović, Mihael Knezić, Petar Horvatek i Rene Dolenec.