Velikim srcem pred blagdane

Učenici naše škole uključili su se u dobrotvornu akciju sakupljanja plišanih igračaka za male bolesnike dječjeg odjela Opće bolnice Zabok.

Akcija je trajala od 14. do 28. studenoga ove godine, a pokrenuli su je učenici 7.a razreda u suradnji s majkom učenice Karle, gospođom Ksenijom Martinek i vjeroučiteljicom Lanom Schlosser.

Mali humanitarci velikoga srca rado su se uključili u ovo humanitarno djelovanje te su zajedno sakupili iznenađujući broj plišanih igračaka darovanih s ljubavlju malim prijateljima u bolnici.

Mali plišanci već su u Općoj bolnici Zabok, a naši su učenici ispunjeni ponosom i srećom jer su u ovo predblagdansko vrijeme usrećili bolesnu djecu i uljepšali im dane u koje provode u bolnici!