Nagrađene bivše učenice naše škole

Mala Kajkaviana već tradicionalno svake godine šalje radove na natječaje: Smotra dječjeg kajkavskog pjesništva Dragutin Domjanić – Mali kaj u Zelini i Dani kajkavske riječi – Zbor malih pjesnika u Zlataru.

I ove 2022. godine dvije članice Male kajkaviane polučile su uspjeh, njihovi radovi tiskani su u zbornicima koji se izdaju uz natječaje.

U Zlataru je za objavu odabrana pjesma Osmeh učenice Patricije Jozić, a u Zelini pjesma Živime ili spime učenice Eme Hren.

Obje učenice su, u vrijeme kada smo radove slali na natječaj, bile u osmom razredu, a sada su već srednjoškolke.

Zbog toga nismo išli na finale natječaja, ali vam donosimo pjesme naših učenica.

Patriciji i Emi čestitamo i želimo puno uspjeha u srednjoj školi i u budućem kreativnom pisanju!