Natjecanje

Županijsko natjecanje u šahu

I ove, kao i dosadašnjih godina, učenici OŠ Donja Stubica nastupili su na županijskom natjecanju u šahu. Ove se godine natjecanje održavalo u Đurmancu 29.11.2021.

Nažalost, nastupili su bez svojega dugogodišnjeg mentora, učitelja Darka Tišljara, kojeg pozdravljamo i želimo mu brz i uspješan oporavak!

Učenici su nastupili u sljedećem sastavu:

Kevin Kucelj, Šimun Tomorad, Viliam Luka Lončar i Petar Žukina.

Osvojili su 1. mjesto i time osigurali nastup na državnom natjecanju koje će se održati u Segetu Donjem pored Trogira, 14.-16.12.2021.

Ekipi će se umjesto Noe Šobaka, koji ove godine nije sudjelovao u natjecanju, pridružiti Ivan Pavao Jagarčec.

Želimo im puno uspjeha na predstojećem natjecanju!