Poštovani roditelji, dragi učenici!

U srijedu 7. srpnja 2021. završetak je prijava obrazovnih programa i početak ispisa prijavnica.

Učenici mogu sami ispisati prijavnicu sa svog sučelja ili se javiti razredniku (ili pedagoginji) da im prijavnicu ispiše u školi.

Prijavnicu potpisuju učenik i roditelj te ju osobno ili elektronički (putem e-maila, What’sAppa, Vibera) dostavljaju razredniku.

Ako ćete prijavnice doći ispisati i potpisati u školi, termin za dolazak je četvrtak 8.7.2021. od 10 do 12 sati.

Šaljete li prijavnice elektroničkim putem, molimo vas da ih potpisane pošaljete 8.7.2021. do kraja dana.

Hvala i sretno svima!

Povjerenstvo za upise u srednju školu