Poštovani roditelji, dragi učenici,

kako nam se bliži početak školske godine 2021./2022., naši timovi u školi rade na organizaciji nastave i sigurnom boravku učenika u školi. U svim aktivnostima poštuju se smjernice koje će školama uputiti Hrvatski zavod za javno zdravstvo i Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Sve informacije vezane za organizaciju prvoga nastavnog dana te sve bitne činjenice o načinu izvođenja nastave u novoj školskoj godini uskoro će biti dostupne na mrežnoj stranici naše škole!

Uživajte u zadnjim danima ljetnih praznika, ostanite zdravi i pratite našu mrežnu stranicu!

Vidimo se uskoro!