Cijenjeni roditelji,

obavještavamo  vas da  se štrajk nastavlja i u utorak 3. prosinca 2019. godine  na razini cijele Hrvatske.

Iz navedenih razloga nastavu nije moguće organizirati prema redovnome rasporedu, no, učenici koji dođu u školu bit će zbrinuti.

Kako konačna odluka o prekidu ili nastavku štrajka nije poznata te su pregovori u tijeku, molimo vas da pratite naše mrežne stranice jer ćemo vas o svim  informacijama   pravovremeno obavještavati.

U slučaju bilo kakvih nejasnoća vezanih uz štrajk, možete se obratiti na broj

049 286 201 ili elektroničkom  poštom na adresu: ured1@os-donja-stubica.skole.hr

Hvala na razumijevanju!