Obavijest roditeljima i učenicima

Cijenjeni roditelji, dragi učenici!

Evo nas na početku još jedne nove školske godine! Kako bismo svima olakšali ovaj  početak nastavne godine,  na našim stranicama moći ćete naći sve potrebne informacije.

Nastava počinje 6. rujna 2021. godine za sve učenike naše škole.

Učenici razredne nastave (A i B smjena) na nastavu dolaze u prijepodnevnom terminu. Nastava počinje u 8.15 sati.

Učenici 1. A razreda u školu dolaze u 9.00 sati, a učenici 1. B razreda u 11.00 sati u pratnji jednog roditelja.

Sve informacije dobit će  od svojih učiteljica u prostorima male sportske dvorane.

Učenici predmetne nastave pohađaju nastavu u poslijepodnevnom terminu. Nastava počinje u 13.30 sati.

Učenici 1., 2. i 4. razreda Područne škole Vučak na nastavu dolaze u ponedjeljak u 8.00 sati, a učenici 3. razreda u 9.00 sati.

Svi učenici Područne škole Lepa Ves na nastavu dolaze u 8.00 sati.

Dakle, ove školske godine naša matična škola  nastavlja  sa smjenskim radom u kojem će se izmjenjivati učenici viših i nižih razreda.

Udžbenike i radne bilježnice učenici će dobiti prvoga dana nastave u školi. Bilo bi poželjno da u školu ponesu torbu, ruksak ili vrećicu u kojoj će knjige ponijeti kućama. Potpisane izjave (koje će dobiti u školi) o primitku knjiga potpisuju roditelji. Izjave će učenici razrednicima vratiti sljedećega dana u školi.

I nadalje ostaju sljedeće mjere:

– učenici 5. – 8. razreda moraju imati maske na licu prilikom kretanja školskim prostorom

– učenici koji u školu dolaze autobusom maske imaju i u autobusu

– učenici nižih razreda ruke peru vodom i sapunom, učenici viših razreda dezinficiraju ruke prije ulaska u

učionicu

Maske s lica učenici mogu skinuti tek kad uđu u svoju učionicu!

U školi su obavezne papuče i dezinfekcija potplate obuće prilikom ulaska u školu!

Učenici ne ulaze samostalno u školu, nego na svom ulazu čekaju učitelja koji će ih otpratiti u učionicu u kojoj imaju nastavu.

PRVOGA DANA NASTAVE ČEKAT ĆE IH RAZREDNIK/CA!

Prilozi:

Modeli i preporuke za rad u uvjetima povezanima s COVID-19 u pedagoškoj/školskoj godini 2021./2022.

Raspored sati za 1. dan nastave

Raspored učionica i ulaska u školu

Jelovnik

Sve potrebne informacije objavljivat ćemo na našim mrežnim stranicama, dakle pratite nas i dalje!

Ostanite zdravi!

Čujemo se i  veselimo skorom viđenju!