Organizacijski plan održavanja nastave

Organizacijski plan održavanja nastave u Osnovnoj školi Donja Stubica u školskoj godini 2020./2021.

• prvi dio

Dragi naši,

kako bismo što sigurnije započeli novu školsku godinu, pokušat ćemo vam prenijeti smjernice i preporuke našega organizacijskog plana temeljenoga na preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Sve do ulaska u svoju učionicu, učenici moraju imati maske na licu. Učenici koji u školu dolaze autobusom maske imaju i u autobusu.

Maske s lica ne skidaju na ulazu u školu, ne skidaju ih za vrijeme izuvanja cipela i obuvanja papuča te ih ne skidaju kod pranja ili dezinfekcije ruku prije ulaska u učionice.

Učenici nižih razreda ruke peru vodom i sapunom, učenici viših razreda dezinficiraju ruke prije ulaska u učionicu!

Maske s lica učenici mogu skinuti tek kad uđu u svoju učionicu!

U školi su obavezne papuče i dezinfekcija potplate obuće prilikom ulaska u školu!

Učenici ne ulaze samostalno u školu, nego na svom ulazu čekaju učitelja koji će ih otpratiti u učionicu u kojoj imaju nastavu.

PRVOGA DANA NASTAVE ČEKAT ĆE IH RAZREDNIK/CA!

Dok čekaju ulazak u školu, učenici se ne smiju miješati s učenicima drugih razreda!

ULAZAK I IZLAZAK UČENIKA ODVIJAT ĆE SE NA SLJEDEĆI NAČIN:

UČIONICA RAZREDNA NSTAVA PREDMETNA NASTAVA ULAZI
1 (PRIZEMLJE)

3.C

(PRIZEMLJE)

5.C

3 (PRIZEMLJE)

4 (PRIZEMLJE)

6.B Glavni ulaz
 5 (PRIZEMLJE)

5.D

6.C

7.C

7.A Glavni ulaz

8.C

8.D

15 4.C

Ulaz s igrališta

Učenici koji na nastavu dolaze autobusom, pridružit će se učenicima iz svojega razreda na odgovarajućem ulazu!

Učenici koji u školu ulaze na NUŽNI ULAZ, ULAZ KOD KUHINJE I GLAVNI ULAZ u školu će ući u 8.00 sati (prijepodnevna smjena) i 13.15 sati (poslijepodnevna smjena).

Učenici koji u školu ulaze na ULAZ S IGRALIŠTA u školu ulaze u 8.05 sati (prijepodnevna smjena) i 13.20 sati (poslijepodnevna smjena).

Čujemo se uskoro s novim informacijama vezanim uz početak nove školske godine!

#ostanitezdravi