P.S. Pokreni solidarnost

(5.dio)

Ovih dana pristigli su nam prvi odgovori naših sugrađana na poslane poruke solidarnosti, podrške i prijateljstva!

Hvala svima koji su se na taj način uključili u projekt, izdvojili dio svoga vremena i odgovorili na naše pismo!

Isto tako, razveselilo nas je i pismo koje smo primili iz Slovenije, iz Osnovne škole Milana Šuštaršiča, Ljubljana!

Njihovi su učenici analizirali istu razglednicu poput nas, na vrlo osebujan način razmišljaju i cijene ljude bez obzira na boju kože i naglašavaju da su svi ljudi isti i vrijedni poštovanja!

Veselimo se novim prijateljima i novoj suradnji!

• u prilogu se nalazi poruka koja je stigla iz Osnovne škole Milana Šuštaršiča, Ljubljana