eTwinning projekt „U svijetu likovnih umjetnika 4“

Tijekom ove školske godine učenici 1.a razreda sudjelovali su u e Twinning projektu „U svijetu likovnih umjetnika 4“.

Likovno su se izražavali po uzoru na Mirnu Sišul, Voju Radoičića, Stjepka Mamića, Carlu Accardi, Romera Britta i Đuru Politiku. Osim što su radove izložili u svojoj učionici, izloženi su bili i u školskoj knjižnici te u predvorju škole.

Učenicima se svidio projekt te bi s upoznavanjem likovnih umjetnika i specifičnostima njihovoga izražavanja željeli nastaviti i sljedeće godine.

U fotogaleriji možete vidjeti naše likovne ostvaraje.