Vesela veljača

U srijedu 27. veljače 2019. godine učenici Dramske skupine, pod vodstvom učiteljice Snježane Puščenik, pozvali su nas na prigodni program pod nazivom Vesela veljača.Bilo je vrlo smiješno i zabavno jer vrijeme je karnevala i svi možemo biti što želimo i sanjamo.

Toga dana dogodila se pljačka fašničkog vlaka, a poslije toga su nas članovi Dramske skupine poveli kroz ljubavne patnje dječaka i djevojčica, jer ipak je veljača, mjesec ljubavi.

Osim ljubavi između dječaka i djevojčica članovi Dramske skupine upoznali su nas i s mačjom ljubavi.

Mic po mic … mic po mic … ljubav … maškarada i došli smo do kraja programa.

Izvedbu članova Dramske skupine učenici su nagradili velikim pljeskom, a oni su nas pozvali da i mi njih ovih dana iznenadimo maskama.

Mali novinari