NTC kamp u Radoboju

Od dana 27.6.2022. do 1.7.2022.godine boravila sam u Planinarskom domu Radoboj.

Tamo je bio NTC kamp za učenike četvrtih i petih razreda Krapinsko-zagorske županije. Učili smo kako lakše učiti, puno smo se igrali i svašta naučili, nismo učili napamet nego kroz igru. To mi se jako svidjelo!

U sobi, u kojoj sam bila smještena, spavalo je šest učenica iz raznih škola. Ujutro smo se rano budili. Imali smo jutarnje razgibavanje, zatim doručak. Svaki dan išli smo pješke u školu na ručak. Zadnju večer u kampu zapaljena je logorska vatra uz koju smo pjevali.

Bilo je to predivno iskustvo i ponovila bih ga opet. Ako će doći u našu školu, ja ću biti njihova asistentica i tome se veselim.

Laura Mohač