Događanja

Dan škole

U petak 16. lipnja obilježili smo Dan škole školskom priredbom za sve naše učenike.

Ovo veselo druženje započeli smo odličnim nastupom naših udaraljkaša i tako najavili da je vrijeme za okupljanje i proslavu rođendana naše škole!

U priredbi su sudjelovali mali zboraši koji su nam otpjevali dvije pjesme: Jedan dan i Obladi-oblada. Plesači su svojim maštovitim koreografijama razveselili publiku i svima poručili kako žele i vole plesati!

Danas smo saznali što se događa u Ježevoj kućici! Novosti iz prve ruke ispričala nam je naša prvašica Jana!

Dramska skupina izvela nam je dvije scenske igre: Zaljubitis, bolest kojoj nema lijeka te Što ti je život i otkrila nam jednu tajnu: život bez glume, scene i dasaka koje život znače nema smisla! Učenice su pokazale kako izgleda pauza prije probe naše male dramske skupine i o čemu često promišljaju!

Osmašica Eva otpjevala nam je pjesmu na njemačkom jeziku, a kako je baš lijepo biti dijete, veseliti se, igrati, učiti i, možda, biti pametan te kako se život vrti u krug i stalno idemo ispočetka, čuli smo u zanimljivom monologu kojeg nam je izvela naša učenica Irma!

Nagrađeni su bili uspješni učenici i njihovi mentori koji su ove godine predstavljali našu školu na raznim županijskim i državnim natjecanjima! Vrijedne nagrade podijelila im je ravnateljica naše škole.

I tako je uz pjesmu, glumu i ples prošao još jedan rođendan naše škole…

e-spomenice
copyright

© 2016.-2022.
Dopušteno je stavljati poveznice prema ovoj stranici ili koristiti isječak teksta koji služi kao poveznica prema njoj. Prenošenje sadržaja u cjelosti zabranjeno je bez pismenog dopuštenja autora teksta ili slike.

Prijavi se na:
e-dnevnik za učenike
Pratite nas na:
Google Photos albumi