Obavijest roditeljima i učenicima

Poštovani roditelji, dragi učenici,

obavještavamo vas da se redovna nastava od ponedjeljka 16. ožujka neće odvijati na uobičajeni način, već će se pokrenuti nastava na daljinu.

Od ponedjeljka 16. ožujka škola će biti zatvorena za sve korisnike.

Kako su naši učenici 5. i 7. razreda u petak 13. ožujka dobili tablete i ponijeli ih svojim kućama, molimo roditelje da potpisane suglasnosti vrate u školu u ponedjeljak od 8 do 14 sati ili u utorak od 13 do 17 sati.

Zahvaljujemo roditeljima na razumijevanju i suradnji!

Učenici koji u petak nisu bili na nastavi, svoje će tablete moći podići u ponedjeljak od 8 do 13 sati u prostorijama škole.

Isporuka obrazovnih sadržaja

Ministarstvo znanosti i obrazovanja organizirat će u suradnji s Hrvatskom radiotelevizijom na 3. programu nastavne sadržaje za učenike razredne nastave prema kurikulumima i nastavnim programima svaki dan u sljedećim terminima u programu pod nazivom Škola na Trećem.

1. RAZRED 8-10 H
  2. RAZRED 10-12.30 H
  3. RAZRED 13-16 H
  4. RAZRED 16-19 H

Prvi dan emitiranja bit će u ponedjeljak 16. ožujka.

Za učenike predmetne nastave osnovnih škola svaki dan će biti definiran raspored i pripremljeni sadržaji za online nastavu za osnovni paket predmeta od 4 do 5 sati na dan.

Sadržaji će  uključivati  videosnimku  predavanja,  kao  i  dodatne  radne materijale.

Dodatno, Sportska televizija će emitirati nastavne sadržaje za predmetnu nastavu u razdoblju od 8 do 14 sati. Nastava će se održavati od tri do pet školskih sati prema rasporedu koji će se naknadno objaviti.

Škola će na svojim mrežnim stranicama prenositi informacije o svim nastavnim sadržajima i mogućnostima.

Još jednom napominjemo kako za sve učenike online nastava počinje u ponedjeljak 16. ožujka 2020. prema rasporedu i smjenama koje će odrediti MZO.

Sve nove informacije objavit ćemo na mrežnim stranicama naše škole, dakle ostanite uz nas i sretno svima!