Avantura u Krašogradu

U srijedu 29. svibnja učenici prvog razreda posjetili su Eko park u Krašogradu.

Aktivnosti koje su ih čekale bile su edukativnog i zabavnog karaktera.

Avantura u Krašogradu započela je toplim čokoladnim napitkom i keksima. Slijedila je vožnja vlakićem. Upoznali su imanje i pogledali važnost prehrambenih navika.  Učenici su se upoznali s izradom omiljenih slatkiša tvornice Kraš kroz audiovizualnu prezentaciju prilagođenu njihovom uzrastu.

U nastavku su slijedile igre i natjecanja. Sudjelovali su u mužnji mehaničke kravice, potezanju konopa, skakanju u vreći.

Zavrtjeli su kolo sreće. Sudjelovali su u potrazi za skrivenim blagom. Na dječjem igralištu uslijedile su igre motoričkih sposobnosti. Uživali su na trampolinu i napuhancu.

Na kraju su dobili razredne diplome.

Učenici su aktivno sudjelovali u svim aktivnostima i uživali u jednoj neobičnoj sunčanoj srijedi.